SmartKat – Polska

Generalny Dystrybutor produktów firmy SmartKat w Polsce

  SmartKat-a poznaliśmy niemalże na samym początku jego istnienia. Jak to bywa,  przypadek sprawił że zwróciliśmy na niego uwagę podczas wiedeńskich targów żeglarskich jesienią  2007 roku. Następny rok wykorzystaliśmy do intensywnego poznawania SmartKat-a w praktyce, aby wystartować jako wyłączny dystrybutor na Polskę, w maju 2009 roku.

 

Wystartuj w 20 minut do lotu nad wodą!

To było jednym z głównych celów przy tworzeniu tego katamarana, jednak podstawową cechą decydującą o sukcesie tej konstrukcji jest łatwość transportu i brak obowiązku posiadania uprawnień żeglarskich do jego prowadzenia (zgodnie z rozporządzeniem Ministra sportu ze stycznia 2008 roku).
SmartKat to katamaran na pontonowych pływakach mieszczący się w dwóch torbach o wadze 21 kilogramów i rozmiarach 180x30x30 cm każda.

Dobrze przemyślana i dokładnie wykonana konstrukcja z wysokiej jakości materiałów, pozwala na uzyskiwanie świetnych rezultatów pod żaglami, a przede wszystkim dostarcza ogromną  porcję radości jej użytkownikowi

Radość  żeglowania dla początkujących i dla wilków morskich

SmartKat oferuje niezapomniane wrażenia i ogromną frajdę z pływania, a to wszystko dzięki prędkościom, które można na nim osiągnąć. Prędkość16 węzłów, jeśli wiatr dopisze, nie stanowi żadnego problemu, a własności nautyczne zadowolą również tych którzy mają zacięcie regatowe. Popłyniesz raz, a nie będziesz mógł sobie wyobrazić, że można było żyć bez SmartKat-a. Tym bardziej, że “jazda na jednym kadłubie” bezlitośnie wciąga.

Smartkat jest konstrukcją opracowaną i produkowaną przez dwójkę fascynatów żeglarstwa z Austrii. Po trzech latach intensywnych prac, podczas wystawy Interboot Friedrichshafen 2006 miała miejsce premiera europejska. W roku następym Smartkat otrzymał nagrodę publiczności na wystawie w Tulln.

Obecnie SmartKat sukcesywnie zdobywa rynki świata, a Polska premiera odbyła się podczas  “Men’s day” na Bemowie w Warszawie 5-7 czerwca 2009 roku.  

Dzięki doświadczeniom zebranym w praktyce, udało się wykryć i usunąć wszelkie choroby wieku dziecięcego (wytrzymałość stopów aluminiowych została podwyższona o 20%, zwiększono średnicę bukszprytu, nowy krój i materiał trampoliny, zmodyfikowano okucia itp.). Nowi klienci otrzymują zatem dobrze sprawdzony sprzęt sportowy.

 

Oto alternatywa do nart w Tyrolu...? www.youtube.com/watch,

 

 Losowe zdjęcia z galerii
 Kalendarz
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7